Kontakt

VD

Kenneth Dietz
0381-66 90 61
kenneth.dietz@ydreskap.se

Försäljning/Marknad

Johan Klang
Regionsäljare Väst/Syd
0381-66 90 59 
johan.klang@ydreskap.se

Örjan Gustafsson
Regionsäljare Öst/Mellan
0381-66 90 83 
orjan.gustafsson@ydreskap.se

Mellica Nilsson 
Försäljning/Kundsupport 
0381-66 90 71
mellica.nilsson@ydreskap.se

Johnny Ring
Försäljning Reservdelar/Garanti
0381-66 90 03
johnny.ring@ydreskap.se

Inköp

Benny Båth
Chef Operations
0381-66 90 04
benny.bath@ydreskap.se

Produktsupport

Suvad Poljak
Produkttekniker
Teknisk Support Byggnation, El. Konstruktion
0381-66 90 79
suvad.poljak@ydreskap.se

Leveransbokning, Transport

Peter Gustavsson
Logistik
0381-66 90 65, 0705-36 90 47
peter.gustavsson@ydreskap.se

 

 

 

 

Växel     0381-66 90 00 

Öppettider helgfria vardagar:
Växel
Måndag - Fredag:  07.00-16.00
Lunchstängt          12.00-13.00

Försäljning
Måndag - Fredag:  08.00-17.00

info@ydreskap.se

 

 

Läs mer om våra övriga varumärken i Nordic Vehicle Conversion AB på www.nordicvehicle.se