Kontakt

Försäljning/Marknad

Tommy Elggren
Försäljning / Marknadschef
0381-66 90 63
tommy.elggren@ydreskap.se

Tomas Johansson
Säljare
0381-66 90 59
tomas@ydreskap.se

Patrick Eide
Säljare
0381-66 90 83
patrick@ydreskap.se

Sonny Lindqvist
Säljare
0381-66 90 81
sonny.lindqvist@ydreskap.se

Marcus Swahn
Innesäljare/Produktansvar 
0381-66 90 06
marcus@ydreskap.se

Johnny Ring
Innesäljare/Reservdelar/Garanti
0381-66 90 03
johnny@ydreskap.se

Support

Carola Ring C
Service – gods, frakt, intyg
0381-66 90 00
info@ydreskap.se

Therese Sundeborn
Service – gods, frakt, intyg
0381-66 90 00
info@ydreskap.se

Teknisk Support Byggnation, El, Konstruktion
0381-66 90 00
info@ydreskap.se

Produktion

Conny Hult
Produktionschef
0381-66 90 62
conny.hult@ydreskap.se

Benny Båth
Inköpschef
0381-66 90 04
benny@ydreskap.se

Mellica Nilsson
Inköp
0381-66 90 71
mellica@ydreskap.se

Tomas Ljungquist
Konstruktör
0381-66 90 82
tlj@ydreskap.se

Andreas Waldau
Planering/Logistik
0381-66 90 09
andreas@ydreskap.se

Ellinor Fredriksson
Planering/Logistik
0381-66 90 05
ellinor@ydreskap.se

Ledning

Mats Sigfridsson
VD, Ydre Skåp AB
0381-66 90 61
mats.sigfridsson@ydreskap.se

 

Kontaktlista (PDF) >> 

Öppettider helgfria vardagar:
Måndag-Torsdag: 08.00-17.00
Fredag: 08.00-16.00
Lunchstängt: 12.00-13.00

Växel NVC AB
0381-66 90 00
info@ydreskap.se

Nordic Vehicle Conversion AB

Stefan Magnusson
CEO, NVC AB
0457-450 641
stefan.magnusson@nordicvehicle.se

Pernilla Nilsson
Ekonomi, NVC AB
0457-450 639
pernilla.nilsson@nordicvehicle.se

Daniel Petersson
Homologering
Tel: +46 (0)457-45 06 04
daniel.petersson@nordicvehicle.se

 

 

Läs mer om våra övriga varumärken i Nordic Vehicle Conversion AB på www.nordicvehicle.se